Jitro Klasik rostoucí židle bílá buková

Materiál

• - vydrží spoustu let
    • - děti si na ni zvládnou vylézt samy
    • - snadná montáž
    • - pěkný vzhled
    • - nemáme vyzkoušeno, zda se dítě zvládne odsunout i na koberci (doma máme dlažbu)

Na doporučení fyzioterapeutky jsme pořídili dětem rostoucí židli. Již po pár dnech používání se přestaly u jídla hrbit a sezení na židli je moc baví. Židle se snadno čistí a skvěle vypadá i v moderním interiéru.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Za tu cenu opravdu kvalita.
    • Navíc koupí podpoříte českého výrobce.

Máme už druhou a můžu jenom doporučit. Dcery je milují. Teď je mají u jídelního stolu. Za pár let půjdou k psacímu. Věříme, že vydrží celou základku a ještě déle.
    Máme je rádi. Sice jsou drahé, ale opravdu kvalitní. Navíc koupí podpoříte českého výrobce.
    Mají nosnost do 160 kilo, takže poslouží i dospělákovi (při správném nastavení).
    Můžu vřele doporučit.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Kvalitní materiál a dobré zpracování.
    • Zakoupeno zatím pro 10 měsíční mimino a výrobek je ideální.
    • Určitě bude dobře sloužit i dalších pár let.
    • Návod ke složení by mohl být trochu propracovanější, ale dá se složit i podle stávajícího. Asi jediné mínus :-)

Židličku jsem si vybrala podle recenzí a vůbec nelituji tu cenu. Opravdu kvalitní materiál a je i stylová, na rozdíl od plastových židliček pro děti.

Materiál
bukové dřevo
7 kg
Nosnost
160 kg

Molitanový PODSEDÁK JITRO A DOPRAVA ZDARMA! Stabilní dětská rostoucí židle Jitro z tvrdého bukového dřeva ve scandinávském designu. Rostoucí židle JITRO "roste" spolu s Vaším dítětem.

Lze optimálně nastavit nejen výšku, hloubku sedadla, ale i výšku a polohu zádové opěrky. Sedátko a podnožka leží v drážkách v bocích židle, boky jsou k sobě přitaženy dvěma kovovými svorníky. Tento systém umožňuje velmi rychlé a jednoduché přestavění. Sedátko a podnožka jsou vyrobeny z bukové překližky a mají rozdílnou hloubku sedu, lze je vzájemně zaměnit. Boky židle jsou z bukového masivu.

Rostoucí židle jsou vhodné již pro děti samostatně sedící od cca 1,5 let, až po teenagery. Nosnost židle je 100kg.

Novinku - zvýšenou opěrku lze nastavit do čtyř různých poloh pro větší bezpečí dětí.

Celá židle má nový atest včetně všech svých doplňků. Díky kvalitě materiálu i provedení tohoto výrobku, byla při atestu naměřena nosnost až 160 kg.

• Výška: 85 cm
  • Šířka: 43 cm
  • Hloubka: 48 cm
  • Nejvyšší možné nastavení sedátka: 62 cm

5 výškových poloh sedátka, 10 poloh podnožky

Hmotnost: 7 kg

Židli Jitro klasik lze doplnit příslušenstvím:   stabilizační botičky komplet područky + stabilizační botičky kalhotky samostatný stupínek sedák na zádovou opěrku zvýšenou opěrku

Lze zakoupit v kategorii Příslušenství k rostoucím židlím Jitro KLASIK

Židle Jitro Klasik není vhodná pro použití s pultíkem. Pokud máte zájem použít k židli Jitro pultík doporučujeme Židle Jitro Baby, která splňuje atesty v kombinaci s pultíkem.

Návody k montáži židli a příslušenství jsou v sekci "Ke stažení".

• - stabilní židle
    • - vydrží spoustu let
    • - děti si na ni zvládnou vylézt samy
    • - snadná montáž
    • - pěkný vzhled

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Za tu cenu opravdu kvalita.
    • Navíc koupí podpoříte českého výrobce.

Můžu vřele doporučit.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Kvalitní materiál a dobré zpracování.
    • Zakoupeno zatím pro 10 měsíční mimino a výrobek je ideální.
    • Určitě bude dobře sloužit i dalších pár let.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Pěkně stabilní (dokupovali jsme spodní nožky pro zvýšení stability, abychom měli jistotu...), kvalitní materiál. Vysoká variabilita nastavení výšek. Možnost dokoupení nejrůznějších doplňků. Velká variabilita barevného provedení židličky.
    • Mohl by být přehlednější návod na sestavení.

Židličku určitě doporučuji, jedná se o český, kvalitní výrobek. Cena odpovídá provedení.

• , zakoupeno v eČlovíček

• Je vhodná pro děti. Mají výběr z barev.
    • Podsedáky by mohli dělat ve více barvách.

Dobrý výrobek za dobrou cenu.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Stabilní, bezpečná, pěkný kus nábytku, bytelná
    • Návod tragický

Jsme moc spokojeni, dítě bezpečně sedí, je vysoko, má přehled, je v židli moc ráda. Výhody židle však asi oceníme později, zatím máme 9m miminko, takže teprve začínáme, každopádně doporučuji.

• Velice kvalitní bytelná židle z masivu, nosnost až do 160kg
    • Mnoho barevných kombinací, vybere si opravdu každý
    • Jedna židle od miminka až na střední školu
    • Vysoké pořizovací náklady, (které se ve finále vrátí, protože židle opravdu vydrží roky)

Zatím jsme se židličkou velice spokojeni, jen lituji, že jsem ji dceři nekoupila hned - nemuseli jsme teď doma skladovat neskladnou plastovou obludu. Konečně jsme s ní docílili toho, že sedí dcera u jídla v klidu s námi u stolu.

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

• +je krásná
    • +lehká
    • +malej na ní vyleze sám
    • +nezabírá místo
    • + má velikou nostnost muže na ní sedět i návštěva
    • +hodí se třeba k psacímu stolu k jídlenímu je bezvadná fakt super kup
    • +jediné mínus je že sedák se musí prát i s výpní ...takže byla chyba ze jsme neobjednala rovnou dva ...:/

super užasná naprosto doporučuji....

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• židlička je naprosto úžasná
    • je krásná
    • dítě v ní sedí opravdu pohodlně a vzpřímeně

po kamarádce jsme měli jinou, plastovou robustní židličku(jako jsou od Chicca) , dcera v ní byla naprosto zapadlá, neustále v záklonu, musela se sama přitahovat k pultíku, nebo bychom museli celou židli vystlat polštářema, proto jsme na doporučení kamarádky koupili Jitro.
    samozřejmě jsme koukali i na jiné židličky tohohle typu(levnější, dražší), ale kamarádce, co má jednu z levnějších(Safety First), už úplně popraskal a slézá lak z pultíku, který samozřejmě pořád drhne :)
    zatímco kamarádka, co má Jitro, takový problém nemá.
    protože se po zakoupení doplňků židle skoro vyrovná té dražší o které jsme uvažovali, podívali jsme se na parametry..levnější má nosnost 50, dražší 80(Stokke) a zlatý střed Jitro 160kg, je jasné, že jsme se nemohli rozhodnout jinak..KDYŽ JE TO ČESKÝ VÝROBEK:)
    takže jestli odhaduji dobře a naše holčička nebude papat víc než je zdrávo, pohodlně židli užije až do puberty.
    jak se říká, člověk není tak bohatý, aby si mohl kupovat levné věci, židlička je dobrá investice
    jsme opravdu rádi, že jsme si jí pořídili(přišla nám náhodou přesně v den, kdy bylo malé 9 měsíců), teď je nám líto, když musíme na chatě dávat dceru do té nepohodlné židle, protože v Jitru opravdu sedí pohodlně, spořádaně jako malá školačka :))

• , zakoupeno v Židle pro děti

som velmi spokojna s produktom a taktiez moje deti