Jitro Klasik rostoucí židle bílá

160 kg
Barva
bílé

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

Daný lak je velky chatrný a moc daná barva nevydrží, takže se musí počítat s tím, že se na některých místech lehce seškrábne, ale mělo by to jít lehce zapravit.

Návod na složení byl lehce mírně nepřehledný, takže pomohlo youtube na některé potencionální problémy.

• , zakoupeno v Židle pro děti

• Perfektní židle, kvalitní materiál, montáž snadná

Děti na židli sedi krasne rovne, variabilita dle výšky, je skoda, ze jsem ji nekoupila hned, co děti začaly sedět
    Jsme maximálně spokojeni. Děkuji

• , zakoupeno v Rostoucinabytek.com

Jsme ze židle nadšeni, velmi rychle se nám ji podařilo složit, návod byl srozumitelný. Podsedák je krásný. Syn je nadšený, sedí se mu u stolu mnohem lépe než dříve.

Materiál

Celkové rozměry:

Výška: 85 cm

Šířka 43 cm

Hloubka:  48 cm

Nosnost:  160 kg (změřeno při atestu)

Balení: kart. krabice: 6 x 49 x 96 cm

Hmotnost: 7 kg

Židle má 5 výškových poloh sedátka a 10 poloh podnožky.

Výška a hloubka sedátka - možnosti nastavení:

• max. hloubka sedátka - 31 cm
  • šířka sedátka - 40 cm
  • nejvyšší nastaveni sedátka - do v. 61,5 cm (ke stolu o výšce desky max. 84 cm)
  • nejnižší nastavení sedátka - do v. 44 cm (ke stolu o výšce desky min. 70 cm)
  • k vyšším (barovým) stolům, lze přikoupit zvyšující podstavec

Výška a hloubka podnožky - možnosti nastavení: - maximální výška od země 56 cm po 4,5 cm až na zem

Možnosti nastavení opěrek u židle Klasik: (foto viz  Obecné informace - Roste s dítětem)

• Pro děti do dvou let používáme vždy obě opěrky
  • Pro starší děti v případě, že vhledem k výšce stolu a nastavení sedátka, spodní opěrka nezačíná nad pánevní kostí, ale níže, jednu odložíme a zbylou polohujeme (4 výškové možnosti)
  • Opěrka by měla vždy začínat nad pánevní kostí, aby se zadeček pod opěrku vešel. Tím je umožněno správné podepření páteře v bedrech

Délka využití židle Klasik  (foto viz Obecné informace - Nastavení pro teenagera)

• Židlička je už dětem "malá" v době, kdy dítě pohodlně dosáhne na zem na běžné židli.
  • Ale pozor, musí být také optimální i hloubka sedu na židli pro dospělé! Tzn., že když se dítě opře a sedí rovně, mělo by mít v podkolení ještě místo cca na dva prsty mezi hranou sedáku a podkolením. Jestliže tak není, mělo by ještě používat židličku s nastavitelnou hloubkou sedu.

Doporučené příslušenství ke Klasik židlím: -

Vatelínové kalhotky -

Stupínek -

Područky se stabilizačními botičkami -

Samostatné stabilizační botičky -

Poutací pásek pro větší děti -

Zvýšená opěrka zad Baby -

Sedák navíc na opěrku zad -

Podstavec k barovým stolům

• , zakoupeno v Židle pro děti

• Perfektní židle, kvalitní materiál, montáž snadná

Jsme maximálně spokojeni. Děkuji

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2020, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• , zakoupeno v Rostoucinabytek.com

• , zakoupeno v TerkaPerka

• Po pár dnech zatím vše v pořádku
  • , zakoupeno v BabyMall.cz

• Zdravotně nezávadná, nejlepší na trhu, od 1,5-15 let. Využíváme naplno.
  • , zakoupeno v BabyMall.cz

Krásna, lehka, praktická. Mimi má skoro 2r. vyleze a zlete se zidle sám, odsune se, skvela. Vsichni jsme spokojní - rodice i mimino

• Židlička je opravdu perfektní. Stabilní, krásně vypadá u stolu.
    • Polštářek i opěrák (které musíte dokoupit zvlášť) nejde sejmout povlak a vyprat jedině celý polštář což vidím jako velký nedostatek.

Židli určitě doporučuji malá (2roky) na ni sedí jak u jídla tak u kreslení a hraní stolních her. Zkoušeli jsme i místo židle ke kuchyňské lince, když pomáhá vařit, ale to nám nevyhovuje

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

• Židle, která roste s Vaším dítkem a nutí ho správně sedět :-)
  • , zakoupeno v BabyMall.cz

Mela jsem tuhle zidlicku koupit drive :-) maximální spokojenost.