Jitro rostoucí židle Baby -přírodní buk- bez laku

Barva
zelené

• Velice dobré technické zpracování
    • Nosnost 100 kg

Oproti jiným rostoucím dřevěným židlím tohoto jednoduchého typu, které jsem viděl a vyzkoušel, je tato velmi dobře technicky zpracovaná.
    Unese bez problému dospělého člověka.
    Myslím, že cena zcela odpovídá.

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

• Vše v pořádku, kvalitně zabaleno. Židle je krásná a kvalitní. Doporučuji.
    • Dražší výrobek, ale myslím že vydrží spoustu let ;-) Nelituji.

• kvalita

160 kg
Barva
zelené

Rostoucí židle Klasik

Umožňuje dítěti sedět u stolu ve výšce dospělých s podepřenýma nohama, oči jsou ve správné výšce nad deskou stolu, tím zabraňuje vzniku očních vad a vad páteře způsobených nesprávným sezením. ...

• Velice dobré technické zpracování
    • Nosnost 100 kg

Unese bez problému dospělého člověka.
    Myslím, že cena zcela odpovídá.

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

• Vše v pořádku, kvalitně zabaleno. Židle je krásná a kvalitní. Doporučuji.
    • Dražší výrobek, ale myslím že vydrží spoustu let ;-) Nelituji.

• kvalita
  • , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

• Kvalitní materiál i výroba. Vydrží dlouhá léta a děti tuhle židli milují :-)
  • , zakoupeno v Nejbaby

• mame uz vyzkouseno v kuchyni, nakonec jsme poridili i do pokojicku obema detem
    • da se nastavit ke stolu podle toho, jak deti rostou
    • pevne stabilni drevene vonave
    • podsedacky krasne, rozhodne prakticke a ozdobi
    • pouzivame v kuchyni u vyssiho stolu, take v detskem pokoji u klasickeho stolu, dobre se nastavuje a deti se zbytecne nehrbi

poridili jsme baby variantu, protoze se mi vic libila operka ... jak deti rostou, vznika pak vetsi mezera mezi sedakem a zadovou operkou, obla strana se da otocit dolu, pak zada maji vetsi prostor na opreni

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

• - židle je opravdu stabilní
    • - náš tříleťák si sám nahoru vyleze, sám si dolů sleze
    • - vypadá hezky a je ve spoustě barevných provedení
    • - upravila bych návod na sestavení židle...velmi těžko jsme jej s manželem chápali a to už jsme společně poskládali spoustu nábytku v našem bytě.
  • , zakoupeno v TerkaPerka

Židle jitro je praktická pro děti. Máme doma z tohoto obchodu již 4 takové židle

• , zakoupeno v BabyMall.cz

• Kvalitní zpracování, poměrně snadná montáž.

Židlička Jitro je kvalitní rostoucí židle, která má vhodnou konstrukci a velkou nosnost a s dítětem opravdu roste. Koupili jsme pro 15 měsíčního syna, pouze s popruhem pro starší děti, jí tak již s námi u stolu a je nadšený. S výběrem, který jsme uskutečnili na základě srovnání s ostatními produkty a a na základě recenzí, jsme spokojeni.

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

Jen zbytečně dlouhé zajišťovací provázky na suchý zip, nejde pořádně dotáhnout, v ideální poloze jsou volné, nevychází dotažení.

• , zakoupeno v ROSTOUCÍ NÁBYTEK.eu

perfektní židle pro malé děti. spokojenost!