Tega sada stoleček a dvě židličky modrá

Materiál
pro kluky

• stoleček i židle vypadají moc pěkně
    • stabilní provedení
    • úložný prostor ve stolku
    • deska stolku není na lego duplo, jak je psáno v popisu zboží, je na lego clasic
    • Na to, že má stolek 2 židle a počítá se tedy se dvěma dětma, tak je malý, mě přijde malý i pro jedno dítě. Rozměr je ale uveden, takže je třeba s tím počítat.

Stoleček a židle jsou moc pěkné, ale bohužel jsem ho vracela a pořídila verzi Tega multifun. Vadil mi malý stolek a nebyl na lego duplo, jak bylo v popisu uvedeno. Celkově je stoleček moc pěkný, určitě ho doporučuji.

• Lehký
    • Skladný
    • Multifunkční
    • Deska stolu není zcela rovná, ale prohnutá

Stoleček s židlemi je šikovný a hezký. Bohužel deska stolu nebyla rovná, ale prohnutá. Díky tomu neseděla přesně v rámu, jeden z rohů vždy vyčníval. Desku jsem musel na nějaký čas zatížit na rovné, pevné podložce, aby se alespoň částečně vyrovnala. Mohla to být vada jednoho kusu, ale to mohu těžko posoudit.

• kvalitní provedení

Barva
modré
Určení
pro kluky

Dětský stoleček a židličky Tega Mamut-modrá je moderní stoleček obsahující dvě plastové židličky.

Charakteristika:

• vhodné pro děti od 3 let
  • sada 2 židliček a 1 stolečku
  • vhodný na kreslení, jedení,..
  • když otočíte horní desku dětského stolečku, vytvoříte základnu pro stavění Lego klasik nebo Duplo
  • deska stolu obsahuje čudlíky tvořící základnu pro stavění Lega
  • odstraněním horní desky dětského stolečku vznikne prostor například pro vyletí vody a vodní radovánky, nebo pro uložení malých hraček, omalovánek,..

Rozměry: stoleček- 51 cm x 51 cm x 41 cm(d,š,v), židlička- 36 cm x 32 cm x 46 cm(d,š,v)

• stoleček i židle vypadají moc pěkně

• jednoduché složení
    • dá se stavět s Legem i s Legem Duplem
    • žádná
  • , zakoupeno v Ájashop

Doporučuji, stabilní stoleček i židličky, úložný prostor je supr.

• , zakoupeno v eSHOPnet

Dobra cena, doporucuji ostatnim

• , zakoupeno v Splaváček

Zatím nemohu hodnotit mám to pro dcery k Vánocum,ale má ho kamarádka a super.

• , zakoupeno v Ondrášek

• zvolila jsem zeleno-oranžovou kombinaci.Je veselá,dá se různě barevně sestavit,lehká,deska na Lego výborný nápad,pro děti myslím ideální na rozvíjení motoriky a kreativnosti.

Tento produkt se mi líbil svou hravostí,rozměry i cenou,má vícero využití při hře,dítě snadno samo přenese židličku tam zrovna potřebuje,hladký povrch,který neničí podlahu ani koberec,veselé,snadná údržba. Určitě doporučuji.

• , zakoupeno v Ondrášek

• bezpečnost pro malé dítě
    • nevím

doporučuji,již máme s produktem zkušenost,je to nejen vkusné provedení,ale zároveň i bezpečné a v obchodě Ondrášek byl produkt nejlevnější.

• , zakoupeno v Splaváček

Stoleček je úžasný, praktický, jednoduše složitelný.

• , zakoupeno v MůjAndílek.cz

Perfektní stoleček se židličkama, lehoučké, krásně se na tom sedí.